Utilitati cs-1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


->Inregisteaza-te si posteaza!<- Alegeti ce iti place !Acum e simplu!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Admin (126)
perle de fotbal I_vote_lcapperle de fotbal I_voting_barperle de fotbal I_vote_rcap 
naruto (2)
perle de fotbal I_vote_lcapperle de fotbal I_voting_barperle de fotbal I_vote_rcap 
Serus!

Bine ai venit pe forum de utilitati cs!!!

Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 10 on Fri Sep 04, 2009 9:48 pm

 

 perle de fotbal

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 126
Join date : 2008-09-29

perle de fotbal Empty
PostSubject: perle de fotbal   perle de fotbal I_icon_minitimeFri Oct 03, 2008 2:04 pm

TEOREMA LUI TAMAS:
"Daca marcam mai multe goluri decat ei, cred ca puteam sa ii batem..."


M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. (Gigi Becali)


Daca marcam un gol la inceput, pe urma putem si sa jucam si la 0-0. (Gigi Becali)


"Nu cred ca am fi pierdut acest meci, daca s-ar fi terminat 1-1." (Uli Hoeness, manager Bayern Munchen)


Intrebat daca intentioneaza sa revina la Universitatea Craiova, desi semnase cu alta echipa pentru urmatorii doi ani, Sorin Cartu a raspuns: "Conteaza mai putin hartiile. Stiti cum e, omul se 'indoaie' la bani si la femei. La mine nu e cazul la femei." (Sorin Cartu)

"Daca nu dadea Ceahlaul 4 goluri, castigam noi cu 1-0!" (Ion Velea, membru al clubului Electroputere Craiova, dupa meciul Ceahlaul-Electro 4-1 disputat in campionatul 1994/95)


Meritul pentru titlul castigat de Steaua e 50% al lui Olaroiu si 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu. (Gigi Becali)


"Bai, nu va-ngramaditi toti in partea aia, ca se rastoarna terenul cu voi." (Constantin Teasca)


"In fotbal este ca in patinaj artistic: cine marcheaza cele mai multe goluri, castiga!" (Reiner Calmund, fost presedinte Bayer Leverkusen)


"Acest gol i-l dedic lui Ionut Badea, care a nascut azi-dimineata o fetita, iar golul i-l dedic lui." (Alexandru Baltoi)

"Noi suntem rapidisti din tata-n fiu, in afara de fiul meu, care e stelist." (Nicolae Vacaroiu)

6 mai 2000: Universitatea Craiova-FC Brasov 1-0, autogol Bodea min.66. "Craiova a castigat printr-un autogol ? Sa fie primit!" (Sorin Cartu)


"Situatia este fara iesire, dar nu e critica." (Stefan Effenberg, fost international german)

Sa radem cu Banely Hill:

- De ce nu-l schimba Piturca pe Banel?
- Pentru ca nu-l prinde.

- De ce l-au pus astia pe Banel sa alerge in halul ala?
- Pentru ca trebuie sa-i faca revizia la 20.000 de kilometri.

- De ce terenul de joc e marcat cu un chenar alb?
- Pentru ca altfel Banel ar fugi si prin tribuna.

- Cine din lot va ajunge primul in tara?
- Banel, ca vine pe jos.

- De ce nu a optat Banel pentru atletism?
- Pentru ca in atletism nu poti sa dai autogol.


"Milan sau Madrid, important e sa fie din Italia!" (Andreas Moller, fost international german)

O hahalera nu se compara cu cineva care .... care ....nu e hahalera.. (Becali)


"Nu stiu cate goluri ar trebui sa marcam ca s-o eliminam pe Betis. Cat mai multe ar fi suficiente." (Gabriel Bostina)


"Sper ca acest meci sa nu ramana singurul meu debut la nationala!" (Sebastian Deisler, jucator la Bayern Munchen, declaratie acordata dupa meciul sau de debut, unicul :-), in echipa nationala)


"Putea fi 3-3!" (Ioan Sdrobis, antrenorul echipei FC Baia-Mare, dupa meciul Electroputere Craiova - FC Baia-Mare 8-1 disputat in campionatul 1994/95)


As vrea sa nu se modifice sistemul competitional, doar sa se revizuiasca numarul echipelor. Daca nu, sa nu se revizuiasca, dar tot sa se schimbe ceva. Sau sa nu se schimbe nimic, dar sa se umble pe ici si colo. Dar mai bine sa lasati asa campionatul, si sa nu retrogradeze nimeni. (Dumitru Dragomir)
Back to top Go down
https://utilitati.forumotion.com
 
perle de fotbal
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Echipe straine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Utilitati cs-1.6  :: Altceva.. :: OFF TOPIC!-
Jump to: